GÜVEN ISI DOĞALGAZ HİZMETLERİMİZ  
   
   
 

Şirketimiz Güven ısı dogalgaz ısı Sistemleri adı altında 1999 tarihinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Isıtma, üniteleri konusunda montaj ve teknik servis desteği üzerine hizmet veren firmamız Baltur Brülörleri Yetkili servisliğini üstlenmektedir.

Herbiri alanında uzman teknik kadromuz ile 7 gün 24 saat ekip çalışması uygulayarak, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında yetşebilmek ve gerek yerinde müdahale, gerek yedek parça temini konusunda üstün performans göstererek, güveninizin karşılığını vermeye çalışmaktayız.

MEKANİK ORANSAL BRÜLÖRLERİN ELEKTRONİK MODÜLASYONA DÖNÜŞTÜRÜLMESİ

Mekanik kamlı oransal brülörler, yapıları gereği  bazı mekaniksel  boşluklara ve belli düzeyde bir ayar imkanına sahiptirler. Yanma teknolojilerinin bugün geldiği noktada, artık bu mekanik Brülörlerin sistemlerin dezavantajlarından kurtularak, hava ve yakıt klapelerine direk akuple ADIM MOTORLARIYLA  konumlarını ayarlama ve çok hassas ayarlar yapma imkanına sahibiz. Elektronik modülasyonlu bu sistemler ayrıca sürekli baca gazı emisyonlarındaki Oksijen ( O2 ) ve Karbonmonoksit( CO ) miktarlarını ölçerek, brülörün an ve an yanma ayarlarının maksimum verimde olmasını sağlamaktadır... (enerji tasarruf sistemleri  O2 , CO kontrol sistemleri) 

 

İKİ KADEME BRÜLÖRLERİN ELEKTRONİK MODÜLASYONA DÖNÜŞTÜRÜLMESİ

İki kademeli brülörler, tek kademe (on-off) brülörlere göre şalt sayısını brülör çalışma ve durma sayısı  azaltmak ve sistem verimi arttırmak için 300 kw’ dan 1200 kw’ya kadar sistemlerde tercih edilmekteydiler. Ancak, günümüzde yakıt maliyetlerindeki artış nedeniyle on-off brülör kullanımı neredeyse ortadan kalkmış  ve 500 kw üzerindeki sistemlerde oransal brülör kullanımı uygun olmuştur. Yıllar önceki şartlarda seçilmiş olan ve kullanmakta olduğunuz iki kademe brülörlerinizin revizyonlarını yaparak, elektronik modülasyonlu oransal brülöre dönüştürmekteyiz.

BRÜLÖR REVİZYONU

Uzun zaman boyunca bakım yapılmayan, çalışma şartlarına bağlı olarak aşırı şekilde yıpranmış ve ya farklı dış etkenlerden dolayı hasar görmüş olan brülörlerinizin atölyemizde revizyonları yapılarak ilk günkü haline getirilerek, en verimli şekilde çalışması sağlanır. Yapmış olduğumuz bazı revizyon 

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Domestik ve sanayi brülörleri,

Buhar ve kızgın yağ kazanları,

 

Konularında sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek, aldığımız bilgiyi müşterilerimize ve onların sorunlarına doğrudan yansıtabilmek, gereken işlemi en kısa zamanda ve en sağlıklı biçimde gerçekleştirmek için çaba sarfetmekteyiz.

Tam donanımlı teknik atölyemiz sayesinde, problemli cihazların veya ünitelerin arıza tesbitini kolayca yapabilmekte ve en sağlıklı müdahaleyi gerçekleştirebilmekteyiz.

 
 
Bizi Sosyal Ağ'da Takip Edin

ANA MENU
 
ANASAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
UYGULAMALAR
İLETİŞİM
ÜRÜN GRUPLARI
 
BRÜLÖRLER
Brülör Yedek Parça
LAMTEC ÜRÜNLER
İKİNCİ EL REVİZYONLU BRÜLÖRLER
DOĞALGAZ REGÜLATÖRLERİ
DUYURU HABERLER
 

ULAŞIM BİLĞİLERİ
 
+90 342 339 40 82
info@guvenisidogalgaz.com
Sarıgüllük Mh. 61025 Nolu Sk. No: 12/B Gül Apt. Altı Şehitkamil / GAZİANTEP
 
2005 Güven Isı Doğalgaz Ekipmanları   |  TÜM HAKLARI SAKLIDIR