GÜVEN ISI DUYURU  
   
   
  YAKIT TASARRUFU  
 

Lambda Transmiter Oksijen O2 Karbonmonoksit CO Optimizasyon Panosu

Oksijen Trim uygulaması kazan sistemlerinde ideal yanma için yakıt ve hava karışımını en uygun kararlılıkta optimizasyonunu sağlar ve bacadan atılan atık gazın emisyon değerlerini kontrol altında tutar. Brülörün uygun kapasite aralığında modülasyonunu sağlayan yakma sistemidir. Bu sistem yakıtın yanma verimine etki eden tüm olumsuzluklar karşısında gaz ve hava miktarını optimize ederek set edilmiş parametreler doğrultusunda yakıt artısı kazandırır.

O2 sensör tarafından hissedilen değerler kayıt edilen parametrelerle karşılaştırılır hava servo moturuna veya uygulandıysa frekans kontrollü fan motoruna kötü yanma oluşmaya başlandığı anda set edilen değerler aralığında fanı kontrol ederek yanma bozulmadan anlık olarak yanmayı düzeltir.Bu düzeltmeler verimi artırırken atık gazın en düşük emisyon değerleri içerisinde kalmasını sağlar.

Tabiki oksijen trim uygulaması tek başına kontrol için yeterli olmaz, ayrıca baca gazı içerisindeki karbonmonoksit CO gazı düzgün yanmanın gözlemlenmesi gereken önemli olmazsa olmazlardandır.

Oksijen trim sistemi atık baca gazlarını kontrol altında tutmak ve yakıt tasarrufu sağlamak için en güvenilir yöntemler arasındadır.

 
 
Bizi Sosyal Ağ'da Takip Edin

ANA MENU
 
ANASAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
UYGULAMALAR
İLETİŞİM
ÜRÜN GRUPLARI
 
BRÜLÖRLER
Brülör Yedek Parça
LAMTEC ÜRÜNLER
İKİNCİ EL REVİZYONLU BRÜLÖRLER
DOĞALGAZ REGÜLATÖRLERİ
DUYURU HABERLER
 

ULAŞIM BİLĞİLERİ
 
+90 342 339 40 82
info@guvenisidogalgaz.com
Sarıgüllük Mh. 61025 Nolu Sk. No: 12/B Gül Apt. Altı Şehitkamil / GAZİANTEP
 
2005 Güven Isı Doğalgaz Ekipmanları   |  TÜM HAKLARI SAKLIDIR